Na trhu dentálních potřeb působíme již od roku 1991. Zajišťujeme dodávky zboží většiny jak zahraničních, tak tuzemských výrobců. Na základě Vašich požadavků dodáváme kompletní sortiment pro zubní laboratoře a ordinace. Zajišťujeme financování formou leasingu, úvěru či prodlouženou splatností faktur. Provádíme záruční i pozáruční servis na širokou škálu přístrojů. Pravidelně zasíláme akční nabídky, kde naleznete možnosti výhodného nákupu. Zajišťujeme pro Vás odborné školení a semináře.

        Máme celorepublikovou síť obchodních poradců. Kontakt na obchodní poradce získáte buď na internetu v sekci Kontaktní informace/Obchodní poradci nebo v sídle firmy.

       Při pravidelném nákupu se stáváte našim věrným zákazníkem a za to Vás odměníme slevou za odebrané zboží. Tato sleva se určuje dle výše Vašeho ročního obratu a při pravidelném nákupu můžete celkově dosáhnout až 10% a to i z aktuálních akčních nabídek naší firmy. Při nákupu přes náš internetový obchod získáváte navíc k Vašim dosaženým slevám další slevu ve výši 2%.

 

Našim cílem je spokojený zákazník. Uděláme vše proto, abyste mezi takové patřili i vy.

 


Sídlo firmy